GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bålskålar 5293411
nr 529 3411
Bålskålar
Lenght: ()
2 st, Porslin [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 400
Monday June 9 2008
at 16:24:11
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr